NUO GRUODŽIO 1 D. KEIČIASI TESTAVIMAS MOBILIUOSE PUNKTUOSE

NUO GRUODŽIO 1 D. KEIČIASI TESTAVIMAS MOBILIUOSE PUNKTUOSE

Nuo gruodžio 1 d. keičiantis privalomo darbuotojų testavimo ir Galimybių paso išdavimo tvarkoms, mobiliuose punktuose nebebus atliekami greitieji antigeno testai. Asmenų, kurie greitajam antigeno testui atlikti mobiliuose punktuose yra užsiregistravę po gruodžio 1 d., registracijos bus atšaukiamos.

Privalomai testuotis turintiems asmenims tyrimai nebebus finansuojami valstybės biudžeto lėšomis, todėl jiems mobiliuose punktuose nebebus atliekami greitieji antigeno testai, o Galimybių pasą bus galima gauti tik turint neigiamą PGR tyrimo atsakymą.

Taip pat nuo gruodžio 1 d. mobiliuose punktuose nebebus tiriami asmenys, vykstantys į užsienį. Asmenys, vykstantys į užsienį, atlikti PGR tyrimus savo lėšomis galės įstaigose, kurias galite rasti čia.

Nemokamai mobiliuose punktuose testuotis ir toliau galės nėščiosios ir asmenys, turintys medicininių kontraindikacijų skiepui, kartu pateikdami papildomus dokumentus (nėščiosios kortelę ar išrašą iš ESPBI IS dėl kontraindikacijų), jiems bus atliekami PGR tyrimai.

Be šių asmenų valstybės biudžeto lėšomis mobiliuose punktuose tyrimai ir toliau bus atliekami: simptomų turintiems asmenims, sąlytį turėjusiems asmenims, asmenims prieš hospitalizacijas, iš užsienio grįžusiems asmenims, asmenims, gavusiems teigiamą greitojo antigeno testo rezultatą, asmenims, kuriems rekomenduojama išsitirti po aplinkos paviršių tyrimo.

Jonavos rajono gyventojai, kuriems reikia atlikti mokamus greituosius antigeno testus, turi kreiptis į savo gydymo įstaigą, kurioje yra prisiregistravę.

Jonavos Pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) informuoja, kad nuo šiandien įstaigoje atliekami greitieji SARS-CoV-2 antigeno testai čia registruotiems asmenims. Testo kaina 12,33 Eur.

Testai atliekami 212 kab. II a.  14:00 - 19:00 val.

Registruotis tel.:  8 349 690 15; 8 349 690 16, Rimkų mikrorajono filialo tel.: 8 349 650 95

 

SAM Spaudos tarnyba, Jonavos PSPC info.