VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖSE BUS NUIMTOS TVOROS

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖSE BUS NUIMTOS TVOROS

Vaikų žaidimų aikštelėse vėl gali žaisti vaikai iš skirtingų šeimų. Nebelieka iki šiol galiojusio draudimo vienoje vaikų žaidimų aikštelėje žaisti daugiau nei vienos šeimos vaikams, kurio buvo imtasi siekiant valdyti grėsmes dėl koronoviruso infekcijos (COVID-19) plitimo.

Paskelbus tokį valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo A. Verygos sprendimą, pirmadienį Jonavoje pradedamos nurinkinėti segmentinės tvoros, kuriomis buvo aptvertos žaidimų aikštelės.

Kurį laiką aptverta liks tik naujoji aikštelė Ramybės skvere – joje turi prigyti nauji atvežtos žolės paklotai.

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad visiems suaugusiems, taip pat vyresniems nei 6 metų vaikams, viešosiose vietose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose.

Veido kaukių galima nedėvėti esant už gyvenamosios vietovės ribų ir kai šalia nėra kitų asmenų 20 metrų spinduliu, išskyrus artimuosius, taip pat maudantis paviršiniuose vandens telkiniuose ar užsiimant vandens sportu ir pramogomis. Kaukės neprivalomos ir sportininkams, kai jie sportuoja aukšto meistriškumo sporto pratybose.